F6N1.50BK10
TechflexTechflex
F6N1.50BK10 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: F6N1.50BK10
Výrobce / značka: Techflex
Popis produktu SELF WRAP 1.5" X 10' BLACK
Datasheety: F6N1.50BK10.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace F6N1.50BK10
Part Number F6N1.50BK10 Výrobce Techflex
Popis SELF WRAP 1.5" X 10' BLACK Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4928 pcs Datový list F6N1.50BK10.pdf
Šířka - Tloušťka stěny 0.038" (0.96mm)
Zadejte atributy Split Flexible Tube Typ Self Wrap
Série F6® Ostatní jména 1030-1257
Provozní teplota -70°C ~ 125°C Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) Not Applicable
Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0 Materiál Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Výrobní standardní doba výroby 5 Weeks Ochrana proti kapalinám -
Délka 10.00' (3.05m) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tepelná ochrana - Funkce Chemical Resistant, Clean Cut
Ochrana životního prostředí - Průměr - Vnější, Neexpandovaný -
Průměr - uvnitř, nerozšířen 1.500" (38.10mm) Průměr - uvnitř, rozšířený -