F6N0.25PG100
TechflexTechflex
F6N0.25PG100 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: F6N0.25PG100
Výrobce / značka: Techflex
Popis produktu SELF WRAP 1/4" X 100' GRAY
Datasheety: F6N0.25PG100.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
  • Zpráva
Specifikace F6N0.25PG100
Part Number F6N0.25PG100 Výrobce Techflex
Popis SELF WRAP 1/4" X 100' GRAY Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1305 pcs Datový list F6N0.25PG100.pdf
Šířka - Tloušťka stěny 0.025" (0.64mm)
Zadejte atributy Split Flexible Tube Typ Self Wrap
Série F6® Provozní teplota -70°C ~ 125°C
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0
Materiál Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Výrobní standardní doba výroby 5 Weeks
Ochrana proti kapalinám - Délka 100' (30.48m)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tepelná ochrana -
Funkce Chemical Resistant, Clean Cut Ochrana životního prostředí -
Průměr - Vnější, Neexpandovaný - Průměr - uvnitř, nerozšířen 0.250" (6.35mm)