DGN0.25BK100
TechflexTechflex
DGN0.25BK100 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DGN0.25BK100
Výrobce / značka: Techflex
Popis produktu DRAGON SLEEVE 1/4" BLACK, 100 FT
Datasheety: DGN0.25BK100.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace DGN0.25BK100
Part Number DGN0.25BK100 Výrobce Techflex
Popis DRAGON SLEEVE 1/4" BLACK, 100 FT Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3423 pcs Datový list DGN0.25BK100.pdf
Šířka - Tloušťka stěny -
Zadejte atributy Expandable Typ Sleeving
Série Dragon Ostatní jména 1030-1432
DGN0.25BK100-ND
Provozní teplota - Materiál hořlavosti Rating -
Materiál - Výrobní standardní doba výroby 5 Weeks
Ochrana proti kapalinám - Délka 100' (30.48m)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tepelná ochrana -
Funkce - Ochrana životního prostředí -
Průměr - Vnější, Neexpandovaný - Průměr - uvnitř, nerozšířen 0.250" (6.35mm)
Průměr - uvnitř, rozšířený 0.313" (7.95mm) Barva Black