DGB36.0BK
TechflexTechflex
DGB36.0BK Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DGB36.0BK
Výrobce / značka: Techflex
Popis produktu DRAGON BLANKET 36" X 36"
Datasheety: DGB36.0BK.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace DGB36.0BK
Part Number DGB36.0BK Výrobce Techflex
Popis DRAGON BLANKET 36" X 36" Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2992 pcs Datový list DGB36.0BK.pdf
Typ Blanket Série Dragon
Ostatní jména 1030-1429
DGB36.0BK-ND
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) Not Applicable
Výrobní standardní doba výroby 5 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
DGB-5
DGB-5
Výrobci: Essentra Components
Popis: DIAPHRAGM GROMMET BLANK .62"DIA
Na skladě: 219647 pcs
Stažení: DGB-5.pdf
RFQ
DGB-7
DGB-7
Výrobci: Essentra Components
Popis: DIAPHRAGM GROMMET BLANK .75"DIA
Na skladě: 190716 pcs
Stažení: DGB-7.pdf
RFQ
DGB-11
DGB-11
Popis: DIAPHRAGM GROMMET BLANK 1.0"DIA
Stažení: DGB-11.pdf
DGB72.0BK
DGB72.0BK
Výrobci: Techflex
Popis: DRAGON BLANKET 72" X 72"
Stažení: DGB72.0BK.pdf
DGB-2.5
DGB-2.5
Popis: DIAPHRAGM GROMMET BLANK .37"DIA
Stažení: DGB-2.5.pdf
47110-WV10
47110-WV10
Výrobci: 3M
Popis: OVER THE GLASS SAFETY EYEWEAR 47
Stažení:
DGB-6
DGB-6
Popis: DIAPHRAGM GROMMET BLANK .69"DIA
Stažení: DGB-6.pdf
Výrobci: 3M
Popis: THE SPEEDGLAS 100 HIGH TEMPERATU
Stažení: 07-0200-53.pdf
DGB-4
DGB-4
Popis: DIAPHRAGM GROMMET BLANK .50"DIA
Stažení: DGB-4.pdf
DGB-10
DGB-10
Stažení: DGB-10.pdf
DGB-13
DGB-13
Popis: DIAPHRAGM GROMMET BLANK 1.18"DIA
Stažení: DGB-13.pdf
DGB18.0BK
DGB18.0BK
Výrobci: Techflex
Popis: DRAGON BLANKET 18" X 18"
Stažení: DGB18.0BK.pdf
Průmyslové zprávy
Arduino zítra uspořádá konferenci covid-19
Bude otevřen „kdokoli, kdo v současné době používá zařízení kompatibilní s Arduino v rá...
Raytheon získává kontrakt Space Force OCX na výměnu sady IBM pro GPS III
Bude nahrazovat počítače IBM, které se v současné době používají pro správu konstelace GP...
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Nasa uděluje smlouvu o komerčním nákladu pro měsíční bránu do prostoru SpaceX
Podmínky smlouvy Gateway Logistics Services budou vyžadovat, aby SpaceX dodal kritický a beztlako...
Krycí maska ​​Covid-19 3d schválená - pouze pro tiskárny MJF, dostupné soubory
Tato součást, navržená na ČVUT v Praze, jejím Ústavem informatiky, robotiky a kybernetiky (CI...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety