AGA0.75YL50
TechflexTechflex
AGA0.75YL50 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: AGA0.75YL50
Výrobce / značka: Techflex
Popis produktu SLEEVING 0.75" ID FBRGLASS 50'
Datasheety: AGA0.75YL50.pdf
Stav RoHs Bez olova / V souladu RoHS
Stav zásob 645 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 645 pcs
  • Zpráva
Specifikace AGA0.75YL50
Part Number AGA0.75YL50 Výrobce Techflex
Popis SLEEVING 0.75" ID FBRGLASS 50' Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 645 pcs Datový list AGA0.75YL50.pdf
Tloušťka stěny 0.040" (1.02mm) Zadejte atributy Braided
Typ Sleeving, Insulated Série Flex Glass® Acrylic
Provozní teplota -25°C ~ 155°C Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál hořlavosti Rating - Materiál Fiberglass, Acrylic Coated
Výrobní standardní doba výroby 5 Weeks Ochrana proti kapalinám Oil Resistant
Délka 50.00' (15.24m) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tepelná ochrana - Funkce Acid Resistant, Chemical Resistant, Clean Cut, Solvent Resistant
Ochrana životního prostředí - Průměr - Venku 0.830" (21.08mm)
Průměr - Inside 0.750" (19.05mm) Detailní popis Yellow Fiberglass, Acrylic Coated Braided Sleeving, Insulated 0.750" (19.05mm) 50.00' (15.24m)