NP06DB331M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: NP06DB331M
Výrobce / značka: Taiyo Yuden
Popis produktu FIXED IND 330UH 320MA 2.3 OHM
Datasheety: NP06DB331M.pdf
  • Zpráva
Specifikace NP06DB331M
Part Number NP06DB331M Výrobce Taiyo Yuden
Popis FIXED IND 330UH 320MA 2.3 OHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5718 pcs Datový list NP06DB331M.pdf
Typ - Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.295" L x 0.287" W (7.50mm x 7.30mm)
stínění Shielded Série N, P Type
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména LM NP06D B331M
NPO6DB331M
Provozní teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence indukčnosti - test 1kHz indukčnost 330µH
Výška - Sedící (Max) 0.126" (3.20mm) Frekvence - Self Resonant 4.4MHz
Detailní popis 330µH Shielded Inductor 320mA 2.3 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 2.3 Ohm Max
Jmenovitá hodnota proudu 320mA Proud - Saturace -