AMK105BJ474MH-R
Taiyo YudenTaiyo Yuden
AMK105BJ474MH-R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: AMK105BJ474MH-R
Výrobce / značka: Taiyo Yuden
Popis produktu CAP CER 0.47UF 4V X5R 0402
Datasheety: 1.AMK105BJ474MH-R.pdf2.AMK105BJ474MH-R.pdf3.AMK105BJ474MH-R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
20000 pcs
  • Zpráva
Specifikace AMK105BJ474MH-R
Part Number AMK105BJ474MH-R Výrobce Taiyo Yuden
Popis CAP CER 0.47UF 4V X5R 0402 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Napětí - Jmenovitá 4V Tolerance ±20%
Tloušťka (Max) 0.006" (0.15mm) teplotní koeficient X5R
Velikost / Rozměry 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Série M
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0402 (1005 Metric) Ostatní jména 587-4555-2
AMK105BJ474MHR
RM AMK105 BJ474MH-R
Provozní teplota -55°C ~ 85°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce -
Detailní popis 0.47µF ±20% 4V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric) kapacitní 0.47µF