TZMA18-GS08
Vishay Semiconductor Diodes Division
TZMA18-GS08 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: TZMA18-GS08
Výrobce / značka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Popis produktu DIODE ZENER 18V 500MW SOD80
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
12500 pcs
  • Zpráva
Specifikace TZMA18-GS08
Part Number TZMA18-GS08 Výrobce Vishay Semiconductor Diodes Division
Popis DIODE ZENER 18V 500MW SOD80 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 481831 pcs Datový list
Napětí - Izolace 50 Ohm Napětí - Rozdělení SOD-80 MiniMELF
Série - Stav RoHS Tape & Reel (TR)
Power - Max 500mW Polarizace DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
Provozní teplota -65°C ~ 175°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks
Výrobní číslo výrobce TZMA18-GS08 Impedance (Max) (ZZT) 18V
Rozšířený popis Zener Diode 500mW Surface Mount SOD-80 MiniMELF ESR (Equivalent Resistance Series) -
Konfigurace dioda 100nA @ 13V Popis DIODE ZENER 18V 500MW SOD80
Proud - zpìtný únikový @ Vr 1.5V @ 200mA