LRC-LRF1206LF-01-R012F
TT ElectronicsTT Electronics
LRC-LRF1206LF-01-R012F Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LRC-LRF1206LF-01-R012F
Výrobce / značka: TT Electronics
Popis produktu RES 0.012 OHM 1% 1/2W 1206
Datasheety: LRC-LRF1206LF-01-R012F.pdf
  • Zpráva
Specifikace LRC-LRF1206LF-01-R012F
Part Number LRC-LRF1206LF-01-R012F Výrobce TT Electronics
Popis RES 0.012 OHM 1% 1/2W 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4703 pcs Datový list LRC-LRF1206LF-01-R012F.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±500ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 1206 Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.064" W (3.20mm x 1.63mm)
Série LRF Režim panel 12 mOhms
Příkon (W) 0.5W, 1/2W Obal Original-Reel®
Paket / krabice 1206 (3216 Metric) Ostatní jména 989-1022-6
Provozní teplota -55°C ~ 150°C Počet účastnických ukončení 2
Výška - Sedící (Max) 0.032" (0.80mm) Funkce Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
Poruchovost - Detailní popis 12 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film