L101S102LF
TT ElectronicsTT Electronics
L101S102LF Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: L101S102LF
Výrobce / značka: TT Electronics
Popis produktu RES ARRAY 9 RES 1K OHM 10SIP
Datasheety: L101S102LF.pdf
  • Zpráva
Specifikace L101S102LF
Part Number L101S102LF Výrobce TT Electronics
Popis RES ARRAY 9 RES 1K OHM 10SIP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5398 pcs Datový list L101S102LF.pdf
Tolerance ±2% teplotní koeficient ±100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 10-SIP Velikost / Rozměry 1.000" L x 0.098" W (25.40mm x 2.50mm)
Série L, BI Resistor-Ratio-Drift ±50 ppm/°C
Odpovídající poměr rezistoru - Odpor (Ohm) 1k
Power Per Element 125mW Obal Bulk
Paket / krabice 10-SIP Ostatní jména 987-1262
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Počet rezistory 9
Počet Pins 10 Typ montáže Through Hole
Výška - Sedící (Max) 0.200" (5.08mm) Detailní popis 1k Ohm ±2% 125mW Power Per Element Bussed 9 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 10-SIP