HM66A-1255152MLF13
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: HM66A-1255152MLF13
Výrobce / značka: TT Electronics
Popis produktu FIXED IND 1.5MH 290MA 2.076 OHM
Datasheety: HM66A-1255152MLF13.pdf
  • Zpráva
Specifikace HM66A-1255152MLF13
Part Number HM66A-1255152MLF13 Výrobce TT Electronics
Popis FIXED IND 1.5MH 290MA 2.076 OHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4577 pcs Datový list HM66A-1255152MLF13.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
stínění Shielded Série HM66A
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jádro -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 1kHz
indukčnost 1.5mH Výška - Sedící (Max) 0.232" (5.90mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 1.5mH Shielded Wirewound Inductor 290mA 2.076 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 2.076 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 290mA