LRF1206-R025FW
TT Electronics/WelwynTT Electronics/Welwyn
LRF1206-R025FW Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LRF1206-R025FW
Výrobce / značka: TT Electronics / Welwyn
Popis produktu RES SMD 0.025 OHM 1% 1/2W 1206
Datasheety: LRF1206-R025FW.pdf
  • Zpráva
Specifikace LRF1206-R025FW
Part Number LRF1206-R025FW Výrobce TT Electronics/Welwyn
Popis RES SMD 0.025 OHM 1% 1/2W 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5697 pcs Datový list LRF1206-R025FW.pdf
Napìtí - AC - Napětí - Pracovní 0.5W, 1/2W
Napětí - Rozdělení 1206 Tloušťka (Max) 200ppm/°C
Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.064" W (3.20mm x 1.63mm) Série LRF
Stav RoHS Tape & Reel (TR) Polarizace 1206 (3216 Metric)
Ostatní jména 985-1186-2
LRF1206R025FW
Provozní teplota -55°C ~ 150°C
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní číslo výrobce LRF1206-R025FW
Výška - Sedící (Max) 0.031" (0.80mm) Funkce Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
FIFO je 2 Rozšířený popis 0.025 Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film
ESR (Equivalent Resistance Series) ±1% Popis RES SMD 0.025 OHM 1% 1/2W 1206