LR2512-R033FW
TT Electronics/WelwynTT Electronics/Welwyn
LR2512-R033FW Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LR2512-R033FW
Výrobce / značka: TT Electronics / Welwyn
Popis produktu RES SMD 0.033 OHM 1% 2W 2512
Datasheety: LR2512-R033FW.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace LR2512-R033FW
Part Number LR2512-R033FW Výrobce TT Electronics/Welwyn
Popis RES SMD 0.033 OHM 1% 2W 2512 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 191056 pcs Datový list LR2512-R033FW.pdf
Napìtí - AC - Napětí - Pracovní 2W
Napětí - Rozdělení 2512 Tloušťka (Max) 200ppm/°C
Velikost / Rozměry 0.256" L x 0.128" W (6.50mm x 3.25mm) Série LR
Stav RoHS Cut Tape (CT) Polarizace 2512 (6432 Metric)
Ostatní jména 985-1215-1 Provozní teplota -55°C ~ 150°C
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní číslo výrobce LR2512-R033FW
Výška - Sedící (Max) 0.033" (0.84mm) Funkce Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
FIFO je 2 Rozšířený popis 0.033 Ohm ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film
ESR (Equivalent Resistance Series) ±1% Popis RES SMD 0.033 OHM 1% 2W 2512