TSSE3U60 RVG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
TSSE3U60 RVG Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: TSSE3U60 RVG
Výrobce / značka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Popis produktu DIODE SCHOTTKY 60V 3A SOD123HE
Datasheety: TSSE3U60 RVG.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
6000 pcs
  • Zpráva
Specifikace TSSE3U60 RVG
Part Number TSSE3U60 RVG Výrobce TSC (Taiwan Semiconductor)
Popis DIODE SCHOTTKY 60V 3A SOD123HE Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 716867 pcs Datový list TSSE3U60 RVG.pdf
Napětí - Forward (VF) (Max) @-li 580mV @ 3A Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) 60V
Dodavatel zařízení Package SOD-123HE Rychlost Fast Recovery = 200mA (Io)
Série - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice SOD-123H Ostatní jména TSSE3U60 RVGTR
TSSE3U60 RVGTR-ND
TSSE3U60RVGTR
Provozní teplota - spojení -55°C ~ 150°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 41 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Type Schottky
Detailní popis Diode Schottky 60V 3A Surface Mount SOD-123HE Proud - zpìtný únikový @ Vr 1mA @ 60V
Proud - Průměrná Rektifikova (Io) 3A Kapacitní @ Vr, F -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
TSSE3U60HRVG
TSSE3U60HRVG
Výrobci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Popis: DIODE SCHOTTKY 60V 3A SOD123HE
Na skladě: 487673 pcs
Stažení: TSSE3U60HRVG.pdf
RFQ
TSSA5U60 E3G
TSSA5U60 E3G
Popis: DIODE SCHOTTKY 60V 5A DO214AC