MLZ2012M3R3HT
TDK CorporationTDK Corporation
MLZ2012M3R3HT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MLZ2012M3R3HT
Výrobce / značka: TDK Corporation
Popis produktu FIXED IND 3.3UH 500MA 260 MOHM
Datasheety: MLZ2012M3R3HT.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace MLZ2012M3R3HT
Part Number MLZ2012M3R3HT Výrobce TDK Corporation
Popis FIXED IND 3.3UH 500MA 260 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1208672 pcs Datový list MLZ2012M3R3HT.pdf
Typ Multilayer Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package 0805 (2012 Metric) Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
stínění Shielded Série MLZ
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 0805 (2012 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jádro Ferrite
Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence indukčnosti - test 2MHz indukčnost 3.3µH
Výška - Sedící (Max) 0.049" (1.25mm) Frekvence - Self Resonant -
Detailní popis 3.3µH Shielded Multilayer Inductor 500mA 260 mOhm Max 0805 (2012 Metric) DC Resistance (DCR) 260 mOhm Max
Jmenovitá hodnota proudu 500mA Proud - Saturace 350mA