RP1005S-R22-G
SusumuSusumu
RP1005S-R22-G Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RP1005S-R22-G
Výrobce / značka: Susumu
Popis produktu RES 0.22 OHM 2% 1/6W 0402
Datasheety: 1.RP1005S-R22-G.pdf2.RP1005S-R22-G.pdf
  • Zpráva
Specifikace RP1005S-R22-G
Part Number RP1005S-R22-G Výrobce Susumu
Popis RES 0.22 OHM 2% 1/6W 0402 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4444 pcs Datový list 1.RP1005S-R22-G.pdf2.RP1005S-R22-G.pdf
Tolerance ±2% teplotní koeficient 0/ +200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0402 Velikost / Rozměry 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Série RP Režim panel 220 mOhms
Příkon (W) 0.167W, 1/6W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0402 (1005 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.018" (0.45mm)
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 220 mOhms ±2% 0.167W, 1/6W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Metal Film Složení Metal Film