RL7520WT-R004-J
SusumuSusumu
RL7520WT-R004-J Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RL7520WT-R004-J
Výrobce / značka: Susumu
Popis produktu RES 0.004 OHM 2W 3008 WIDE
Datasheety: 1.RL7520WT-R004-J.pdf2.RL7520WT-R004-J.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
4000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RL7520WT-R004-J
Part Number RL7520WT-R004-J Výrobce Susumu
Popis RES 0.004 OHM 2W 3008 WIDE Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 298535 pcs Datový list 1.RL7520WT-R004-J.pdf2.RL7520WT-R004-J.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient 0/ +800ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0830 Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.295" W (2.00mm x 7.50mm)
Série RL Režim panel 4 mOhms
Příkon (W) 2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Wide 3008 (2075 Metric), 0830 Ostatní jména RL75WT.004JTR
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 10 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.028" (0.70mm)
Funkce Current Sense Poruchovost -
Detailní popis 4 mOhms ±5% 2W Chip Resistor Wide 3008 (2075 Metric), 0830 Current Sense Thin Film Složení Thin Film