RL3720WT-R020-G
SusumuSusumu
RL3720WT-R020-G Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RL3720WT-R020-G
Výrobce / značka: Susumu
Popis produktu RES 0.02 OHM 1W 1508 WIDE
Datasheety: 1.RL3720WT-R020-G.pdf2.RL3720WT-R020-G.pdf
  • Zpráva
Specifikace RL3720WT-R020-G
Part Number RL3720WT-R020-G Výrobce Susumu
Popis RES 0.02 OHM 1W 1508 WIDE Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 292491 pcs Datový list 1.RL3720WT-R020-G.pdf2.RL3720WT-R020-G.pdf
Tolerance ±2% teplotní koeficient 0/ +350ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0815 Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.148" W (2.00mm x 3.75mm)
Série RL Režim panel 20 mOhms
Příkon (W) 1W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Wide 1508 (3720 Metric), 0815 Ostatní jména RL37WT.02GTR
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 10 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.028" (0.70mm)
Funkce Current Sense Poruchovost -
Detailní popis 20 mOhms ±2% 1W Chip Resistor Wide 1508 (3720 Metric), 0815 Current Sense Thin Film Složení Thin Film