RL3264T-R022-G
SusumuSusumu
RL3264T-R022-G Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RL3264T-R022-G
Výrobce / značka: Susumu
Popis produktu RES 0.022 OHM 2% 1W 2512
Datasheety: 1.RL3264T-R022-G.pdf2.RL3264T-R022-G.pdf
  • Zpráva
Specifikace RL3264T-R022-G
Part Number RL3264T-R022-G Výrobce Susumu
Popis RES 0.022 OHM 2% 1W 2512 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 211832 pcs Datový list 1.RL3264T-R022-G.pdf2.RL3264T-R022-G.pdf
Tolerance ±2% teplotní koeficient 0/ +350ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 2512 Velikost / Rozměry 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Série RL Režim panel 22 mOhms
Příkon (W) 1W Obal Tape & Reel (TR)