RL3264L4-R500-F
SusumuSusumu
RL3264L4-R500-F Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RL3264L4-R500-F
Výrobce / značka: Susumu
Popis produktu RES 0.5 OHM 1% 1W 2512
Datasheety: 1.RL3264L4-R500-F.pdf2.RL3264L4-R500-F.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
10000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RL3264L4-R500-F
Part Number RL3264L4-R500-F Výrobce Susumu
Popis RES 0.5 OHM 1% 1W 2512 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 83348 pcs Datový list 1.RL3264L4-R500-F.pdf2.RL3264L4-R500-F.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 2512 Velikost / Rozměry 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Série RL Režim panel 500 mOhms
Příkon (W) 1W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2512 (6432 Metric) Ostatní jména RL3264L4-R500-F-T5
RL3264L4R500F
RL32L4.500FTR
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Počet účastnických ukončení 4
Výška - Sedící (Max) 0.026" (0.65mm) Funkce Current Sense
Poruchovost - Detailní popis 500 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Thin Film