RL1632T-R020-G
SusumuSusumu
RL1632T-R020-G Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RL1632T-R020-G
Výrobce / značka: Susumu
Popis produktu RES 0.02 OHM 2% 1/2W 1206
Datasheety: 1.RL1632T-R020-G.pdf2.RL1632T-R020-G.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
10000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RL1632T-R020-G
Part Number RL1632T-R020-G Výrobce Susumu
Popis RES 0.02 OHM 2% 1/2W 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 484088 pcs Datový list 1.RL1632T-R020-G.pdf2.RL1632T-R020-G.pdf
Tolerance ±2% teplotní koeficient 0/ +350ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 1206 Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Série RL Režim panel 20 mOhms
Příkon (W) 0.5W, 1/2W Obal Tape & Reel (TR)