RL1220T-R22-G
SusumuSusumu
RL1220T-R22-G Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RL1220T-R22-G
Výrobce / značka: Susumu
Popis produktu RES 0.22 OHM 2% 1/3W 0805
Datasheety: 1.RL1220T-R22-G.pdf2.RL1220T-R22-G.pdf
  • Zpráva
Specifikace RL1220T-R22-G
Part Number RL1220T-R22-G Výrobce Susumu
Popis RES 0.22 OHM 2% 1/3W 0805 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3996 pcs Datový list 1.RL1220T-R22-G.pdf2.RL1220T-R22-G.pdf
Tolerance ±2% teplotní koeficient 0/ +350ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0805 Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Série RL Režim panel 220 mOhms
Příkon (W) 0.333W, 1/3W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0805 (2012 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.020" (0.50mm)
Funkce Current Sense Poruchovost -
Detailní popis 220 mOhms ±2% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Current Sense Thin Film Složení Thin Film