RL1220S-R43-F
SusumuSusumu
RL1220S-R43-F Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RL1220S-R43-F
Výrobce / značka: Susumu
Popis produktu RES 0.43 OHM 1% 1/3W 0805
Datasheety: 1.RL1220S-R43-F.pdf2.RL1220S-R43-F.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
10000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RL1220S-R43-F
Part Number RL1220S-R43-F Výrobce Susumu
Popis RES 0.43 OHM 1% 1/3W 0805 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1866511 pcs Datový list 1.RL1220S-R43-F.pdf2.RL1220S-R43-F.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient 0/ +200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0805 Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Série RL Režim panel 430 mOhms
Příkon (W) 0.333W, 1/3W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0805 (2012 Metric) Ostatní jména RL1220SR43F
RL12S.43FTR
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 10 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.020" (0.50mm)
Funkce Current Sense Poruchovost -
Detailní popis 430 mOhms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Current Sense Thin Film Složení Thin Film