RL0816S-R15-G
SusumuSusumu
RL0816S-R15-G Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RL0816S-R15-G
Výrobce / značka: Susumu
Popis produktu RES 0.15 OHM 2% 1/5W 0603
Datasheety: 1.RL0816S-R15-G.pdf2.RL0816S-R15-G.pdf
  • Zpráva
Specifikace RL0816S-R15-G
Part Number RL0816S-R15-G Výrobce Susumu
Popis RES 0.15 OHM 2% 1/5W 0603 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 957666 pcs Datový list 1.RL0816S-R15-G.pdf2.RL0816S-R15-G.pdf
Tolerance ±2% teplotní koeficient 0/ +200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0603 Velikost / Rozměry 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Série RL Režim panel 150 mOhms
Příkon (W) 0.2W, 1/5W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0603 (1608 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 10 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.022" (0.55mm) Funkce Current Sense
Poruchovost - Detailní popis 150 mOhms ±2% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Current Sense Thin Film