RL0510T-R051-F
SusumuSusumu
RL0510T-R051-F Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RL0510T-R051-F
Výrobce / značka: Susumu
Popis produktu RES 0.051 OHM 1% 1/8W 0402
Datasheety: 1.RL0510T-R051-F.pdf2.RL0510T-R051-F.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
10000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RL0510T-R051-F
Part Number RL0510T-R051-F Výrobce Susumu
Popis RES 0.051 OHM 1% 1/8W 0402 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1061485 pcs Datový list 1.RL0510T-R051-F.pdf2.RL0510T-R051-F.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient 0/ +350ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0402 Velikost / Rozměry 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Série RL Režim panel 51 mOhms
Příkon (W) 0.125W, 1/8W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0402 (1005 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 10 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.018" (0.45mm) Funkce Current Sense
Poruchovost - Detailní popis 51 mOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Current Sense Thin Film