PRL1632-R016-F-T1
SusumuSusumu
PRL1632-R016-F-T1 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PRL1632-R016-F-T1
Výrobce / značka: Susumu
Popis produktu RES SMD 0.016 OHM 1W 1206 WIDE
Datasheety: PRL1632-R016-F-T1.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace PRL1632-R016-F-T1
Part Number PRL1632-R016-F-T1 Výrobce Susumu
Popis RES SMD 0.016 OHM 1W 1206 WIDE Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 357771 pcs Datový list PRL1632-R016-F-T1.pdf
Napìtí - AC - Napětí - Pracovní 1W
Napětí - Rozdělení 1206 Tloušťka (Max) 0/ +200ppm/°C
Velikost / Rozměry 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm) Série PRL
Stav RoHS Tape & Reel (TR) Polarizace Wide 1206 (3216 Metric), 0612
Ostatní jména PRL1632.016FTR
PRL1632R016FT1
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks
Výrobní číslo výrobce PRL1632-R016-F-T1 Výška - Sedící (Max) 0.024" (0.60mm)
Funkce Current Sense FIFO je 2
Rozšířený popis 0.016 Ohm ±1% 1W Chip Resistor Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Current Sense Thin Film ESR (Equivalent Resistance Series) ±1%
Popis RES SMD 0.016 OHM 1W 1206 WIDE Coating, typ bydlení Thin Film