PRL1632-R007-F-T1
SusumuSusumu
PRL1632-R007-F-T1 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PRL1632-R007-F-T1
Výrobce / značka: Susumu
Popis produktu RES 0.007 OHM 1W 1206 WIDE
Datasheety: 1.PRL1632-R007-F-T1.pdf2.PRL1632-R007-F-T1.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace PRL1632-R007-F-T1
Part Number PRL1632-R007-F-T1 Výrobce Susumu
Popis RES 0.007 OHM 1W 1206 WIDE Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 335996 pcs Datový list 1.PRL1632-R007-F-T1.pdf2.PRL1632-R007-F-T1.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient 0/ +350ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 1206 Velikost / Rozměry 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Série PRL Režim panel 7 mOhms
Příkon (W) 1W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Ostatní jména PRL1632.007FTR
PRL1632R007FT1
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 22 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.024" (0.60mm)
Funkce Current Sense Poruchovost -
Detailní popis 7 mOhms ±1% 1W Chip Resistor Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Current Sense Thin Film Složení Thin Film