XRNI30W-1
SunLEDSunLED
XRNI30W-1 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: XRNI30W-1
Výrobce / značka: SunLED
Popis produktu LED 3MM PHOTOTRANS WATER CLR TH
Datasheety: XRNI30W-1.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace XRNI30W-1
Part Number XRNI30W-1 Výrobce SunLED
Popis LED 3MM PHOTOTRANS WATER CLR TH Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 696389 pcs Datový list XRNI30W-1.pdf
Vlnová délka - Napětí - kolektoru emitoru Breakdown (Max) 30V
Úhel pohledu - Série -
Power - Max 100mW Obal Bulk
Paket / krabice Radial Ostatní jména 1497-1036
Orientace Top View Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA)