XLMYK11D14V
SunLEDSunLED
XLMYK11D14V Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: XLMYK11D14V
Výrobce / značka: SunLED
Popis produktu LED YELLOW DIFFUSED T-1 T/H
Datasheety: XLMYK11D14V.pdf
  • Zpráva
Specifikace XLMYK11D14V
Part Number XLMYK11D14V Výrobce SunLED
Popis LED YELLOW DIFFUSED T-1 T/H Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5115 pcs Datový list XLMYK11D14V.pdf
Vlnová délka - Peak 590nm Vlnová délka - Dominantní 590nm
Napětí - vpřed (Vf) (typ) 14V Úhel pohledu 40°
Dodavatel zařízení Package T-1 (3mm) Velikost / Rozměry -
Série - Obal Bulk
Paket / krabice Radial Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Rating 138mcd
Průhlednost objektivu Diffused Styl Objektiv / Velikost Round with Domed Top, 3mm (T-1), 2.80mm
objektiv Color Yellow Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška (Max) 4.60mm Funkce -
Detailní popis Yellow 590nm LED Indication - Discrete 14V Radial Aktuální - Test 10.5mA