252012CDMCDS-R47MC
Sumida CorporationSumida Corporation
252012CDMCDS-R47MC Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 252012CDMCDS-R47MC
Výrobce / značka: Sumida Corporation
Popis produktu FIXED IND 470NH 3.8A 20 MOHM SMD
Datasheety: 252012CDMCDS-R47MC.pdf
  • Zpráva
Specifikace 252012CDMCDS-R47MC
Part Number 252012CDMCDS-R47MC Výrobce Sumida Corporation
Popis FIXED IND 470NH 3.8A 20 MOHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5374 pcs Datový list 252012CDMCDS-R47MC.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package 1008 (2520 Metric) Velikost / Rozměry 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
stínění Shielded Série 252012CDMC/DS
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Cut Tape (CT) Paket / krabice 1008 (2520 Metric)
Ostatní jména 308-2341-1 Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence indukčnosti - test 1MHz indukčnost 470nH
Výška - Sedící (Max) 0.047" (1.20mm) Frekvence - Self Resonant -
Detailní popis 470nH Shielded Wirewound Inductor 3.8A 20 mOhm 1008 (2520 Metric) DC Resistance (DCR) 20 mOhm
Jmenovitá hodnota proudu 3.8A Proud - Saturace 4A
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
Výrobci: General Cable
Popis: CABLE 2COND 18AWG BLACK 5000'
Na skladě: 54 pcs
Stažení: 25202.46.01.pdf
RFQ
252012CDMCDS-2R2MC
252012CDMCDS-2R2MC
Výrobci: Sumida Corporation
Popis: FIXED IND 2.2UH 2A 75 MOHM SMD
Na skladě: 4041 pcs
Stažení: 252012CDMCDS-2R2MC.pdf
RFQ
252012CDMCDS-5R6MC
252012CDMCDS-5R6MC
Výrobci: Sumida Corporation
Popis: FIXED IND 5.6UH 1.3A 200 MOHM
Na skladě: 4924 pcs
Stažení: 252012CDMCDS-5R6MC.pdf
2520C-2
2520C-2
Výrobci: Staco Energy Products Co.
Popis: VARIABLE TRANSFORMER 560V 20A
Stažení: 2520C-2.pdf
2520B562K302PM
2520B562K302PM
Výrobci: KEMET
Popis: CAP CER 5600PF 3KV X7R RADIAL
Na skladě: 694 pcs
Stažení: 2520B562K302PM.pdf
252012CDMCDS-3R3MC
252012CDMCDS-3R3MC
Popis: FIXED IND 3.3UH 1.5A 105 MOHM