252012CDMCCDS-R47MC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 252012CDMCCDS-R47MC
Výrobce / značka: Sumida Corporation
Popis produktu FIXED IND 470NH 4.8A 25MOHM SMD
Datasheety: 252012CDMCCDS-R47MC.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
6000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 252012CDMCCDS-R47MC
Part Number 252012CDMCCDS-R47MC Výrobce Sumida Corporation
Popis FIXED IND 470NH 4.8A 25MOHM SMD Stav volného vedení / RoHS
Dostupné množství 382037 pcs Datový list 252012CDMCCDS-R47MC.pdf
Typ Molded Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package 1008 Velikost / Rozměry 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
stínění Shielded Série 252012CDMCC/DS
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1008 (2520 Metric)
Ostatní jména 308-2594-2 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Metal Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks
Frekvence indukčnosti - test 1MHz indukčnost 470nH
Výška - Sedící (Max) 0.047" (1.20mm) Frekvence - Self Resonant -
Funkce - Detailní popis 470nH Shielded Molded Inductor 4.8A 25 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
DC Resistance (DCR) 25 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 4.8A
Proud - Saturace 6.1A