0530CDMCCDS-R68MC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 0530CDMCCDS-R68MC
Výrobce / značka: Sumida Corporation
Popis produktu FIXED IND 680NH 9.6A 12 MOHM
Datasheety: 0530CDMCCDS-R68MC.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
4000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 0530CDMCCDS-R68MC
Part Number 0530CDMCCDS-R68MC Výrobce Sumida Corporation
Popis FIXED IND 680NH 9.6A 12 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 217937 pcs Datový list 0530CDMCCDS-R68MC.pdf
Typ Molded Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package SMD Velikost / Rozměry 0.213" L x 0.205" W (5.40mm x 5.20mm)
stínění Shielded Série 0530CDMC/DS
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména 0530CDMCCDS-R68MC-ND
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Metal Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 100kHz
indukčnost 680nH Výška - Sedící (Max) 0.118" (3.00mm)
Frekvence - Self Resonant - Detailní popis 680nH Shielded Molded Inductor 9.6A 12 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 12 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 9.6A
Proud - Saturace 14A
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
0530CDMCCDS-R47MC
0530CDMCCDS-R47MC
Výrobci: Sumida Corporation
Popis: FIXED IND 470NH 10.5A 8.5 MOHM
Na skladě: 193083 pcs
Stažení: 0530CDMCCDS-R47MC.pdf
RFQ
Výrobci: Phoenix Contact
Popis: CONN TERM BLK FEED THROUGH
Na skladě: 19417 pcs
Stažení: 0531210.pdf
RFQ
0530CDMCCDS-4R7MC
0530CDMCCDS-4R7MC
Výrobci: Sumida Corporation
Popis: FIXED IND 4.7UH 3.8A 60 MOHM
Stažení: 0530CDMCCDS-4R7MC.pdf
Výrobci: Mill-Max
Popis: CONN PIN RCPT .018-.023 HEX
Stažení: 0531-0-15-15-31-27-10-0.pdf
0530CDMCCDS-6R8MC
0530CDMCCDS-6R8MC
Popis: FIXED IND 6.8UH 3.3A 90 MOHM
Stažení: 0530CDMCCDS-6R8MC.pdf
0530CDMCCDS-2R2MC
0530CDMCCDS-2R2MC
Popis: FIXED IND 2.2UH 5.8A 29 MOHM
Stažení: 0530CDMCCDS-2R2MC.pdf
Výrobci: Weidmuller
Popis: CONN TERM BLK DISCONNECT 8-20AWG
Stažení:
0530CDMCCDS-3R3MC
0530CDMCCDS-3R3MC
Popis: FIXED IND 3.3UH 5.1A 38 MOHM
Stažení: 0530CDMCCDS-3R3MC.pdf
Výrobci: Weidmuller
Popis: LOCK FOR DISCONNECT TERMINAL
Výrobci: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Popis: STICK FOR 53014-**70
Stažení:
Popis: CONN HDR 20POS T/H 2.54MM
0530CDMCCDS-R20MC
0530CDMCCDS-R20MC
Popis: FIXED IND 200NH 14A 3.9 MOHM
Stažení: 0530CDMCCDS-R20MC.pdf
Průmyslové zprávy
Arduino zítra uspořádá konferenci covid-19
Bude otevřen „kdokoli, kdo v současné době používá zařízení kompatibilní s Arduino v rá...
Raytheon získává kontrakt Space Force OCX na výměnu sady IBM pro GPS III
Bude nahrazovat počítače IBM, které se v současné době používají pro správu konstelace GP...
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Nasa uděluje smlouvu o komerčním nákladu pro měsíční bránu do prostoru SpaceX
Podmínky smlouvy Gateway Logistics Services budou vyžadovat, aby SpaceX dodal kritický a beztlako...
Krycí maska ​​Covid-19 3d schválená - pouze pro tiskárny MJF, dostupné soubory
Tato součást, navržená na ČVUT v Praze, jejím Ústavem informatiky, robotiky a kybernetiky (CI...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety