0520CDMCDS-R33MC
Sumida CorporationSumida Corporation
0520CDMCDS-R33MC Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 0520CDMCDS-R33MC
Výrobce / značka: Sumida Corporation
Popis produktu FIXED IND 330NH 7.9A 8 MOHM SMD
Datasheety: 0520CDMCDS-R33MC.pdf
  • Zpráva
Specifikace 0520CDMCDS-R33MC
Part Number 0520CDMCDS-R33MC Výrobce Sumida Corporation
Popis FIXED IND 330NH 7.9A 8 MOHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5296 pcs Datový list 0520CDMCDS-R33MC.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.217" L x 0.205" W (5.50mm x 5.20mm)
stínění Shielded Série 0520CDMC/DS
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména 0520CDMCDSR33MC
Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence indukčnosti - test 100kHz indukčnost 330nH
Výška - Sedící (Max) 0.079" (2.00mm) Frekvence - Self Resonant -
Detailní popis 330nH Shielded Wirewound Inductor 7.9A 8 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 8 mOhm
Jmenovitá hodnota proudu 7.9A Proud - Saturace 14A
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
0520CDMCDS-3R3MC
0520CDMCDS-3R3MC
Výrobci: Sumida Corporation
Popis: FIXED IND 3.3UH 3.6A 50 MOHM SMD
Na skladě: 5117 pcs
Stažení: 0520CDMCDS-3R3MC.pdf
RFQ
0520CDMCDS-4R7MC
0520CDMCDS-4R7MC
Výrobci: Sumida Corporation
Popis: FIXED IND 4.7UH 2.8A 65 MOHM SMD
Na skladě: 5900 pcs
Stažení: 0520CDMCDS-4R7MC.pdf
RFQ
Výrobci: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Popis: CONN FPC TOP 6POS 1.00MM R/A