70C00103
Storm InterfaceStorm Interface
70C00103 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 70C00103
Výrobce / značka: Storm Interface
Popis produktu KEYPAD KEYTOP LEG SET C NONILLUM
Datasheety: 1.70C00103.pdf2.70C00103.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 70C00103
Part Number 70C00103 Výrobce Storm Interface
Popis KEYPAD KEYTOP LEG SET C NONILLUM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 26912 pcs Datový list 1.70C00103.pdf2.70C00103.pdf
Série 700 Ostatní jména 70C00101
70C00102
MGR1203
Výrobní standardní doba výroby 4 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Pro použití s ​​/ příbuzné výrobky Storm 700 Series Typ příslušenství Legend Set C
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
JE-73
JE-73
Výrobci: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Popis: SW COMPONENT PART LEAF NO MNTING
Na skladě: 9170 pcs
Stažení: JE-73.pdf
RFQ
70C00000Z
70C00000Z
Výrobci: Hamlin / Littelfuse
Popis: FUSE CARTRIDGE 3A 125VAC/300VDC
Na skladě: 4213 pcs
Stažení: 70C00000Z.pdf
RFQ
A16N-PX43
A16N-PX43
Výrobci: Omron Automation & Safety
Popis: SWITCH PLATE E-STOP SPEED
Stažení:
109605
Výrobci: APEM Inc.
Popis: HDWR KNURL NUT 16 MM AV SERIES
Stažení:
AT4153-015
AT4153-015
Výrobci: NKK Switches
Popis: SW KEY HIGH SECURITY SW KEY #15
Stažení: AT4153-015.pdf
70CRU02
70CRU02
Výrobci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Popis: DIODE ARRAY GP 200V 35A TO218
70CJ
70CJ
Výrobci: Bussmann (Eaton)
Popis: FUSE CARTRIDGE 70A 600VAC/250VDC
Na skladě: 284 pcs
Stažení: 70CJ.pdf
Výrobci: Crouzet
Popis: 52P ACT SW-83118-19-20 R=35
70CIL14
70CIL14
Výrobci: Bussmann (Eaton)
Popis: FUSE CRTRDGE 70A 600VAC CYLINDR
Na skladě: 930 pcs
70C-3A
70C-3A
Stažení: 70C-3A.pdf
AML53-T20YW
AML53-T20YW
Popis: PADDLE SW COVER FOR INCANDSCENT
Stažení: AML53-T20YW.pdf
Výrobci: EAO
Popis: MARKING PLATE TRIPE BLACK 18,6X5
Průmyslové zprávy
Arduino zítra uspořádá konferenci covid-19
Bude otevřen „kdokoli, kdo v současné době používá zařízení kompatibilní s Arduino v rá...
Raytheon získává kontrakt Space Force OCX na výměnu sady IBM pro GPS III
Bude nahrazovat počítače IBM, které se v současné době používají pro správu konstelace GP...
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Nasa uděluje smlouvu o komerčním nákladu pro měsíční bránu do prostoru SpaceX
Podmínky smlouvy Gateway Logistics Services budou vyžadovat, aby SpaceX dodal kritický a beztlako...
Krycí maska ​​Covid-19 3d schválená - pouze pro tiskárny MJF, dostupné soubory
Tato součást, navržená na ČVUT v Praze, jejím Ústavem informatiky, robotiky a kybernetiky (CI...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety