WW4JT150R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW4JT150R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: WW4JT150R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 150 OHM 4W 5% AXIAL
Datasheety: 1.WW4JT150R.pdf2.WW4JT150R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace WW4JT150R
Part Number WW4JT150R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 150 OHM 4W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 202028 pcs Datový list 1.WW4JT150R.pdf2.WW4JT150R.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±20ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.270" Dia x 0.700" L (6.86mm x 17.78mm)
Série WW Režim panel 150 Ohms
Příkon (W) 4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména WW 4 150 5% R