WW3FT4K70
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW3FT4K70 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: WW3FT4K70
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 4.7K OHM 3W 1% AXIAL
Datasheety: 1.WW3FT4K70.pdf2.WW3FT4K70.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace WW3FT4K70
Part Number WW3FT4K70 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 4.7K OHM 3W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 185092 pcs Datový list 1.WW3FT4K70.pdf2.WW3FT4K70.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±20ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
Série WW Režim panel 4.7 kOhms
Příkon (W) 3W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Provozní teplota -55°C ~ 350°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce Moisture Resistant
Poruchovost - Detailní popis 4.7 kOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound