WW3FT390R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW3FT390R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: WW3FT390R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 390 OHM 3W 1% AXIAL
Datasheety: 1.WW3FT390R.pdf2.WW3FT390R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
6000 pcs
  • Zpráva
Specifikace WW3FT390R
Part Number WW3FT390R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 390 OHM 3W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 265847 pcs Datový list 1.WW3FT390R.pdf2.WW3FT390R.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±20ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
Série WW Režim panel 390 Ohms
Příkon (W) 3W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména WW 3 390 1% R
WW3390FRTR
WW3390FRTR-ND
WW3FT390RTR
Provozní teplota -55°C ~ 350°C Počet účastnických ukončení 2
Funkce Moisture Resistant Poruchovost -
Detailní popis 390 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Složení Wirewound