WW3FT20R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW3FT20R0 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: WW3FT20R0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 20 OHM 3W 1% AXIAL
Datasheety: 1.WW3FT20R0.pdf2.WW3FT20R0.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace WW3FT20R0
Part Number WW3FT20R0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 20 OHM 3W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 209143 pcs Datový list 1.WW3FT20R0.pdf2.WW3FT20R0.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±20ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
Série WW Režim panel 20 Ohms
Příkon (W) 3W Obal Cut Tape (CT)
Paket / krabice Axial Ostatní jména WW320FRCT
WW320FRCT-ND
WW3FT20R0CT
Provozní teplota -55°C ~ 350°C Počet účastnických ukončení 2
Funkce Moisture Resistant Poruchovost -
Detailní popis 20 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Složení Wirewound