WW1JT100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW1JT100R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: WW1JT100R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 100 OHM 1W 5% AXIAL
Datasheety: 1.WW1JT100R.pdf2.WW1JT100R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace WW1JT100R
Part Number WW1JT100R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 100 OHM 1W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 240327 pcs Datový list 1.WW1JT100R.pdf2.WW1JT100R.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±20ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.110" Dia x 0.375" L (2.79mm x 9.53mm)
Série WW Režim panel 100 Ohms
Příkon (W) 1W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména WW 1 100 5% R