WW1FT45R3
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW1FT45R3 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: WW1FT45R3
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 45.3 OHM 1W 1% AXIAL
Datasheety: 1.WW1FT45R3.pdf2.WW1FT45R3.pdf
  • Zpráva
Specifikace WW1FT45R3
Part Number WW1FT45R3 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 45.3 OHM 1W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 257245 pcs Datový list 1.WW1FT45R3.pdf2.WW1FT45R3.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±20ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.110" Dia x 0.375" L (2.79mm x 9.53mm)
Série WW Režim panel 45.3 Ohms
Příkon (W) 1W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména WW 1 45.3 1% R