WW1FT2K05
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW1FT2K05 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: WW1FT2K05
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 2.05K OHM 1W 1% AXIAL
Datasheety: 1.WW1FT2K05.pdf2.WW1FT2K05.pdf
  • Zpráva
Specifikace WW1FT2K05
Part Number WW1FT2K05 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 2.05K OHM 1W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 214984 pcs Datový list 1.WW1FT2K05.pdf2.WW1FT2K05.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±20ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.110" Dia x 0.375" L (2.79mm x 9.53mm)
Série WW Režim panel 2.05 kOhms
Příkon (W) 1W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména WW 1 2.05K 1% R