WW12JB3R60
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW12JB3R60 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: WW12JB3R60
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 3.6 OHM 0.4W 5% AXIAL
Datasheety: 1.WW12JB3R60.pdf2.WW12JB3R60.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace WW12JB3R60
Part Number WW12JB3R60 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 3.6 OHM 0.4W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 227937 pcs Datový list 1.WW12JB3R60.pdf2.WW12JB3R60.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.110" Dia x 0.312" L (2.79mm x 7.92mm)
Série WW Režim panel 3.6 Ohms
Příkon (W) 0.4W Obal Bulk
Paket / krabice Axial Ostatní jména WW H 3.6 5% B
WWH3.65%B
WWH3.65%B-ND
WWH3.6JB
WWH3.6JB-ND
Provozní teplota -55°C ~ 350°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Moisture Resistant Poruchovost -
Detailní popis 3.6 Ohms ±5% 0.4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Složení Wirewound