WW12FT41R2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW12FT41R2 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: WW12FT41R2
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 41.2 OHM 0.4W 1% AXIAL
Datasheety: 1.WW12FT41R2.pdf2.WW12FT41R2.pdf
  • Zpráva
Specifikace WW12FT41R2
Part Number WW12FT41R2 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 41.2 OHM 0.4W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 218698 pcs Datový list 1.WW12FT41R2.pdf2.WW12FT41R2.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±20ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.110" Dia x 0.312" L (2.79mm x 7.92mm)
Série WW Režim panel 41.2 Ohms
Příkon (W) 0.4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména WW H 41.2 1% R