WW12FT34R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW12FT34R0 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: WW12FT34R0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 34 OHM 0.4W 1% AXIAL
Datasheety: 1.WW12FT34R0.pdf2.WW12FT34R0.pdf
  • Zpráva
Specifikace WW12FT34R0
Part Number WW12FT34R0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 34 OHM 0.4W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 180631 pcs Datový list 1.WW12FT34R0.pdf2.WW12FT34R0.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±20ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.110" Dia x 0.312" L (2.79mm x 7.92mm)
Série WW Režim panel 34 Ohms
Příkon (W) 0.4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména WW H 34 1% R
WWH341%R
WWH341%R-ND
WWH34FR
WWH34FR-ND
Provozní teplota -55°C ~ 350°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Moisture Resistant Poruchovost -
Detailní popis 34 Ohms ±1% 0.4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Složení Wirewound