WW12FT294R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW12FT294R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: WW12FT294R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 294 OHM 0.4W 1% AXIAL
Datasheety: 1.WW12FT294R.pdf2.WW12FT294R.pdf
  • Zpráva
Specifikace WW12FT294R
Part Number WW12FT294R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 294 OHM 0.4W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 205721 pcs Datový list 1.WW12FT294R.pdf2.WW12FT294R.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±20ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.110" Dia x 0.312" L (2.79mm x 7.92mm)
Série WW Režim panel 294 Ohms
Příkon (W) 0.4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména WW H 294 1% R