WW12FB16R9
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW12FB16R9 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: WW12FB16R9
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 16.9 OHM 0.4W 1% AXIAL
Datasheety: 1.WW12FB16R9.pdf2.WW12FB16R9.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace WW12FB16R9
Part Number WW12FB16R9 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 16.9 OHM 0.4W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 209055 pcs Datový list 1.WW12FB16R9.pdf2.WW12FB16R9.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±20ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.110" Dia x 0.312" L (2.79mm x 7.92mm)
Série WW Režim panel 16.9 Ohms
Příkon (W) 0.4W Obal Bulk
Paket / krabice Axial Ostatní jména WW H 16.9 1% B