WW12DT953R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: WW12DT953R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 953 OHM 0.4W 0.5% AXIAL
Datasheety: 1.WW12DT953R.pdf2.WW12DT953R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace WW12DT953R
Part Number WW12DT953R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 953 OHM 0.4W 0.5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 131464 pcs Datový list 1.WW12DT953R.pdf2.WW12DT953R.pdf
Tolerance ±0.5% teplotní koeficient ±20ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.110" Dia x 0.312" L (2.79mm x 7.92mm)
Série WW Režim panel 953 Ohms
Příkon (W) 0.4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Provozní teplota -55°C ~ 350°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce Moisture Resistant
Poruchovost - Detailní popis 953 Ohms ±0.5% 0.4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound