WVM5JB51R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: WVM5JB51R0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 51 OHM 5W 5% RADIAL
Datasheety: 1.WVM5JB51R0.pdf2.WVM5JB51R0.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace WVM5JB51R0
Part Number WVM5JB51R0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 51 OHM 5W 5% RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 106337 pcs Datový list 1.WVM5JB51R0.pdf2.WVM5JB51R0.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±20ppm/°C
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.520" L x 0.382" W (13.21mm x 9.70mm)
Série WVM Režim panel 51 Ohms
Příkon (W) 5W Obal Bulk
Paket / krabice Radial Provozní teplota -55°C ~ 250°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.047" (26.60mm) Funkce Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Poruchovost - Detailní popis 51 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound