WVM10JB390R
Přehled produktu
Part Number: WVM10JB390R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 390 OHM 10W 5% RADIAL
Datasheety: 1.WVM10JB390R.pdf2.WVM10JB390R.pdf
  • Zpráva
Specifikace WVM10JB390R
Part Number WVM10JB390R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 390 OHM 10W 5% RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 84144 pcs Datový list 1.WVM10JB390R.pdf2.WVM10JB390R.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±20ppm/°C
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.634" L x 0.480" W (16.10mm x 12.19mm)
Série WVM Režim panel 390 Ohms
Příkon (W) 10W Obal Bulk
Paket / krabice Radial Provozní teplota -55°C ~ 250°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.433" (36.40mm) Funkce Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Poruchovost - Detailní popis 390 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound