WRF1JB27R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: WRF1JB27R0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES WW 1W 27 OHM 5% AXIAL
Datasheety: 1.WRF1JB27R0.pdf2.WRF1JB27R0.pdf
  • Zpráva
Specifikace WRF1JB27R0
Part Number WRF1JB27R0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES WW 1W 27 OHM 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5274 pcs Datový list 1.WRF1JB27R0.pdf2.WRF1JB27R0.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient -80/ +900ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.197" Dia x 0.433" L (5.00mm x 11.00mm)
Série WRF Režim panel 27 Ohms
Příkon (W) 1W Obal Bulk
Paket / krabice Axial Ostatní jména WRF 1 27 5% A